«Ви не завжди можете насолоджуватися горю і перемагати з рахунком 4:0 або 5:0. Футбол в наш час важкий і не завжди команда, яка грає видовищно, виходить переможцем.
«Я не хочу шоу. Це останнє, що ми намагаємося зробити. Ми тут не для того, щоб зробити видовище. Ми тут, щоб дійти до кінця, поки ми не втомилися, і вийти переможцями турніру.
Я був би щасливий нічого не робити в цій грі, якби Бразилія просто виграла 1-0. Це було б чудово.
Я можу вписатися в будь-яку формацію. У нас є відмінний тренер, і це його робота - вирішити, як команда буде грати. З центр форвардом чи без нього: ми все одно повинні грати в футбол».