Євген Левченко: «Всіх своїх голландських друзів запрошую прилетіти в Україну, подивитися, наскільки тут спокійно»

Динамо Київ 3 Липня, 15:52
У розпал чемпіонату світу експерт програми «Великий футбол» Євген Левченко розповів в інтерв’ю про спорт і не тільки.

Про новий імідж та музику

- Євген, спочатку скажіть - навіщо ви відростили бороду?

- У мене є чотири товариша, навіть два друга. Троє з нас грають на гітарі. І якось ми сиділи, листувалися, в якийсь момент вирішили - а давайте запишемо пісню.

- Тобто ви ще й співаєте?

- Звичайно! Загалом, ми вирішили записати пісню. Почали міркувати: що ж таке придумати? І вирішили - а давайте відростимо бороди і назвемо нашу «комашку» «Бородані». Всі погодилися, ось так і вийшло.

- А яку пісню заспівали?

- Знаєте, борода відросла, а пісні все немає (посміхається).

Про футбол, роботу на ТБ і тренерську кар'єру

- Про серйозне... Чемпіонат світу в самому розпалі. Футбольні вболівальники говорять, що життя зупинилося, тому що йде футбол. У вас теж в житті зараз один суцільний футбол?

- Так, практично так і виходить. По-перше, через графік зйомок. Ми перебудувалися і живемо в нічний час: засинаю під ранок, вдень прокидаюся і починаю читати новини, готуюся до наступних ігор. О 17.00 за великим рахунком я вже повинен бути готовий до першої гри, адже телетрансляції матчів стартують в 19 годин. А близько 21,00 потрібно вже бути в студії каналу «Україна». Тому вся життя зараз повністю знаходиться у футбольній площині.

- А в звичайному житті ви - жайворонок?

- Сова, тобто мені абсолютно не складно перебудуватися, але все ж сім годин сну організму потрібно, тому іноді відсипаюся.

- Вас негласно записали у вболівальники збірної Голландії ...

- Даремно записали (сміється). Десь нутром, звичайно, я переживаю за цю збірну і хочу, щоб вони добре виступили. Але спочатку я сказав, що буду вболівати за Уругвай і Бельгію, які мені більше імпонують по грі.

- Ви вважаєте, що Бельгія здатна вистрілити на цьому чемпіонаті світу?

- Важко сказати. У бельгійців дуже хороший склад, який я вважаю одним з найталановитіших. Але наскільки вони зіграні?

- Євген Левченко - тренер... Наскільки це можливо?

- Це можливо. У Голландії я закінчив курси тренерів категорії С, це найнижчий курс тренерів. Наскільки це зараз для мене актуально? Ні, не актуально. Бо бути тренером - це постійно перебувати в якомусь стресі. На даний момент мені це не підходить. Мені це не подобається. Робота з дітьми - це можливо, але не робота з дорослими.

Знову-таки, якщо працювати з дорослими, то де? Якщо в Голландії - можливо. Якщо в Україні, то я знаю, як зараз працюють, з чого складається наш чемпіонат, мене така перспектива не приваблює. А робити це просто заради грошей - не моє.

Про ситуацію в країні і повернення на батьківщину

- В Україну летіти не боялися?

- Ні, абсолютно. Я навіть думав летіти в Донецьк (Євген родом з Костянтинівки - .. Ред), але коли мені розповіли, що там настільки складна ситуація, я вирішив почекати з візитом. А прилітати в Київ побоювань не було. Я навіть всіх своїх голландських друзів запрошую прилетіти в Україну, подивитися, наскільки тут спокійно. І багатьом приятелям з Росії надсилаю фото - показую, що насправді тут відбувається, тому що багато, назвемо речі своїми іменами, «зомбовані» на тему, що тут у Києві війна.

- Чи плануєте повернутися в Україну на ПМП?

- У мене був момент, коли я думав, що повернуся в Україну, але зараз період глобалізації, і мені не становить великих труднощів приїхати сюди на кілька місяців пожити. Якщо я базуюся в Амстердамі, то це не означає, що я став справжнім голландцем. Навпаки, мені дуже подобається подорожувати по Європі, по Америці, Азії. У цьому плані я - людина світу.

Про жінок

- Важливою частиною проекту «Великий футбол Бразилія 2014.» стала жіноча рубрика «Міс Бум-Бум». Не відволікають вас представниці прекрасної статі від, власне, футболу?

- Я взагалі приїхав сюди тільки лише заради «Міс Бум-Бум» (сміється). За великим рахунком, це такий ліричний відступ, який є таким веселим і приємним проведенням часу.

- Проте переможниця цієї рубрики ...

- Стане моєю дружиною.

- Серйозно?

- Ні, звичайно. Переможницю цієї рубрики я, як і обіцяв, зводжу в ресторан на вечерю.

- Вибирати переможницю будете особисто або разом з співведучими (Олександром Денисовим, Віктором Вацко і Віктором Леоненко)?

- Якщо всі будуть вибирати, то доведеться всім і йти в ресторан (сміється). Якщо вже довірили цю справу мені, тоді я і виберу.

- Зараз багато ваших шанувальниць задаються питанням: чи вільне ваше серце? Можливо, у вас є наречена в Україні?

- У мене були тривалі стосунки, але на даний момент я вільний. А «Міс Бум-Бум» - це цікаво і весело, але це не те місце, де я шукаю стосунків.

- А де ви їх шукаєте?

- Є хороший сайт - YouPorn (сміється). Насправді, я зараз не шукаю відносин, мені цілком комфортно так. І я знаю, що, напевно, не варто форсувати події з пошуком. Для мене це не є пріоритетним. У мене є друзі, є подружки, є знайомі, з якими мені приємно і комфортно. Але щоб хотілося бути постійно з однією людиною... в моєму розумінні це складно.

- Національність для майбутньої дружини має значення?

- У мене були п'ятирічні стосунки з голландкою. І коли говорять про різницю менталітетів, про непорозуміння якісь, у мене цього немає абсолютно. Все було гармонійно і комфортно.

Юлія КАЦМАН

Переклад – 1927.com.ua