РФС уникнув покарання за заборонені прапори, вивішені уболівальниками на матчі ЧС-2014 між збірними Росії та Південної Кореї, так як дисциплінарний комітет ФІФА, по-перше, не зміг довести, що це зробили російські вболівальники, і, по-друге, оскільки не було суб'єкта дискримінації, повідомив голова дисциплінарного комітету ФІФА Клаудіо Сулсер.
«Мексиканські вболівальники освистували футболістів збірної Камеруну, але дисциплінарний комітет вирішив, що це було частиною підтримки своєї команди: свист був адресований на адресу гравця з м'ячем, а не якогось конкретного. Що стосується прапорів на матчі Бразилія - Хорватія, то пояснення буде таким же, як у випадку з матчем Росія - Південна Корея. Ми не можемо встановити, що саме хорватські вболівальники вивісили ці прапори: на стадіоні були присутні люди з багатьох країн світу.
А якщо дисциплінарний комітет не може цього довести, то карати національну федерацію неправильно. В даному випадку також не було конкретної людини, якій таким чином адресувалося якесь повідомлення. Однак хочу відзначити, що дискусії з цих питань були дуже серйозні».