Хавбек Кот-д'івуара ЯЯ Туре впевнений, що до африканських збірних на світовій першості в Бразилії арбітри не ставилися так, як до решти.
«Суддівство було не на нашу користь. У ворота Японії, під час нашого першого матчу, арбітр двічі не поставив пенальті, однак, коли ми грали з Грецією, суддя не роздумуючи призначив у наші ворота 11-метровий»
«Ніхто цим засмучений не був, оскільки несправедливо зіграли проти африканської збірної, а кому яке діло до нас?»
«Із-за цих помилок ми багато чого втратили. Шкода, що цей скандал нікого не турбує», - поділився ЯЯ Туре.