Ван Марвейк очолив "Гамбурґ"

Світовий футбол 22 Вересня, 08:10
Колишній наставник збірної Нідерландів Берт ван Марвейк зізнався в ефірі місцевого телеканалу "NOS", що він домовився про співпрацю з німецьким клубом.

 

"Мені зателефонували з "Гамбурґа" одразу після звільнення Торстена Фінка. Потім ми мали зустріч посеред тижня. Я висловив те, що можу запропонувати, а вони представили свої побажання. Контракт розрахований на два роки з правом продовження на рік", - зізнався 61-річний голландський фахівець.

"Помаранчевих" Ван Марвейк очолював з 2008 по 2012 рр.