Берлусконі: «Хто тепер захоче купити Балотеллі?»

Світовий футбол 4 Липня, 06:11
Агентство Adnkronos стверджує, що під час зустрічі з прем'єр-міністром Італії Маттео Ренці президент «Мілана» Сільвіо Берлусконі поскаржився на те, що більше не буде мати можливості продати гравця.

Агентство Adnkronos стверджує, що під час зустрічі з прем'єр-міністром Італії Маттео Ренці президент «Мілана» Сільвіо Берлусконі поскаржився на те, що більше не буде мати можливості продати гравця.

«Крім Італії, я втратив ще щось під час чемпіонату світу. Я збирався продати Балотеллі в один з клубів АПЛ, але після цього чемпіонату світу хто тепер захоче його купувати?», - сказав Берлусконі.

Також Сільвіво Берлусконі запевнив, що він не буде продавати Де Шільо.

Нагадаємо, Балотеллі міг перейти в «Арсенал» ще до початку ЧС-2014, але інтерес з боку канонірів, здається, зменшився.