Маріус Нікулає: «У Луганську до нас підійшли чеченці зі зброєю ...»

Футбол України 4 Липня, 09:31
Нападник ужгородської «Говерли» Маріус Нікулає, який так і не з'явився на тренувальному зборі згадав, як вони грали у Луганську.

Нападник «Говерли» Маріус Нікулає, який так і не з'явився на тренувальному зборі ужгородців, згадав, як вони грали у Луганську.

«Ми грали у Луганську, де відвідали центр міста. Проросійські активісти забарикадувалися зі зброєю, колючим дротом і зайняли поліцейську ділянку. Ми пройшли туди, щоб зробити фотографії і до нас підійшли чеченці зі зброєю. Вони побачили, що ми футболісти і сказали нам іти», -

цитує Нікулає profootball.ua.