Як повідомляє gazeta.ua, вчора цю новину озвучив на прес-конференції Ігор Гатауллін, голова атестаційного комітету Федерації футболу України.
«Я не знаю, звідки у Гатаулліна така інформація, - каже Палкін. - Його слова ніяк не узгоджені з позицією нашого клубу. Чому Гатауллін висловлюється про речі, які йому невідомі і недоступні — мені невідомо. Пояснюю: «Шахтар» стартує у Лізі чемпіонів 16 чи 17 вересня. За кілька тижнів до цього ми маємо надіслати до УЄФА «заявку» на стадіон, який прийматиме домашні матчі команди. Пріоритет — «Донбас Арена». Ми сподіваємося, що ситуація владнається, і ми зможемо грати на рідному стадіоні. І сподіватимемося до останнього моменту. Якщо ні — гратимемо на інших українських стадіонах».
Поки що УЄФА дозволяє проводити міжнародні матчі в Києві, Львові та Черкасах. Останнє місто відпадає — місцевий стадіон не відповідає критеріям проведення матчу Ліги чемпіонів. А у Києві та Львові, враховуючи політичну ситуацію, уболівальники можуть уболівати проти «Шахтаря».
«Маю надію, що цього не трапиться, - говорить Сергій Анатолійович. - Ми- український клуб, здобуваємо очки у рейтинг України. І розраховуватимемо на підтримку у будь-якому місті держави, якщо мова йде про матч Ліги чемпіонів. Але повторюсь: краще, щоб за нас уболівали на «Донбас Арені».
Нині «Шахтар» готується до сезону у Австрії. 22 липня у Львові команда зіграє матч за суперкубок України проти київського «Динамо».