Палкін: «Шахтар» гратиме в Україні»

Футбол України 4 Липня, 11:55
Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін прокоментував інформацію про те, що донецький клуб збирається проводити домашні матчі Ліги чемпіонів у Румунії.

Нагадаємо, нещодавно в пресі з'явилися чутки про те, що місцем проведення домашніх матчів Гірників у наступному розіграші Ліги чемпіонів був обраний Бухарест.

«Ця інформація неправдива. Для нас пріоритет номер один - матчі Ліги чемпіонів проводити в Україні. На якому стадіоні будемо грати - залежатиме від УЄФА і ситуації в Україні. Ситуація ж змінюється щодня. Ближче до початку виступів нашої команди в Лізі чемпіонів буде відомо, які стадіони затвердить УЄФА. Варіанти з зарубіжними аренами ми навіть не розглядаємо, Шахтар буде грати в Україні»,

- цитує Палкіна football24.ua.

«Взагалі, ми сподіваємося, що ми будемо грати у себе, на своїй арені. Тому про інші варіанти говорити не хотілося б».