«Динамо» громить «Шахтар»

Динамо Київ 4 Липня, 18:22
У півфіналі ДЮФЛУ «біло-сині» з U-17 на полі «Лафорт-Арени» в пгт.Щасливе розгромили однолітків з донецького «Шахтаря».

У півфіналі ДЮФЛУ «біло-сині» з U-17 на полі «Лафорт-Арени» в пгт.Щасливе розгромили однолітків з донецького «Шахтаря» - 3:0!

Голи на рахунку Щебетуна (8-а хвилина), Масалова (44) і Костишина (58),

інформує офіційний сайт «Динамо» (Київ)

.