- Не можу сказати, що команда грала погано. Нам вдавалося більше контролювати м'яч, але ось нанести останній прицільний удар так і не змогли. Хоча повинні були забивати. Але, варто віддати належне киянам. Вони показали хорошу реалізацію та чудовий розіграш стандартів,
Володимир Коваль: «Динамо» показало хорошу реалізацію»
Старший тренер донецького «Шахтаря» (U-17) Володимир Коваль після поразки своєї команди в півфіналі ДЮФЛУ від київського «Динамо» - 0:3 сказав наступне: