Олексій Щебетун: «Матчі «Динамо» і «Шахтаря» завжди дуже принципові»

Динамо Київ 5 Липня, 10:15
Автор першого гола у ворота «Шахтаря» в півфіналі ДЮФЛУ (U-17) Олексій Щебетун прокоментував перемогу своєї команди.

- Перший тайм ми зіграли добре, надійно у захисті, пресингували – таку установку дав нам тренер. Ми не дали «Шахтарю» контролювати м'яч, вони просто били його вперед. Наш захист зіграв надійно, ми не програли боротьбу ні в першому таймі, ні в другому. Хлопці добре попрацювали, грали з великою самовіддачею – тому такий результат.

- Твій гол після стандарту – це домашня заготовка?

- Так, ми відпрацьовуємо передачі з флангу, при цьому нападники повинні грати на випередження. Це моє завдання, я повинен так грати, тому і вийшло, що м'яч залетів у ворота.

- У грі було багато жорсткої, часом навіть жорстокої, боротьби, кілька разів ледь не дійшло до бійки...

- Матчі «Динамо» і «Шахтаря» завжди дуже напружені і навіть грубі, тому що вони є нашими принциповими суперниками. Тому в цьому поєдинку не могло бути по-іншому. Десь пристрасті розпалилися, тому так і вийшло. Шкода, що червону картку отримав Влад Сотник, у фіналі нам буде його не вистачати. Але, думаю, ми повинні впоратися, як і в групі.

- Чи очікували, що підсумковий рахунок розгромним?

-

(сміється)

Ми очікували перемоги із рахунком 5:0, трохи не вийшло... Але і 3:0 – це теж непогано, нам сподобалося!

- Що сказав команді головний тренер після фінального свистка?

- У нас ще не було розмови. Але, думаю, що тренер задоволений. Сьогодні ми добре зіграли, були і самовіддача, і бажання. Тому, думаю, тренер похвалить нас. Але у нас не буде ейфорії, тому що нам належить ще одна гра, причому найважливіша.

- Всю турнірну дистанцію ви пройшли дуже впевнено. Виходить, не знайшлося поки гідного суперника?

- Та ні, я думаю, це ми добре граємо. Головне – що у нас є командний дух. Завдяки цьому ми йдемо без програшів. А гідні опоненти є скрізь.

- Чи став тобі у нагоді досвід, набутий під час ігор за команду U-19?

- Рівень чемпіонату U-19, звичайно, вище, там трохи важче грати. Тому я трохи додав. Але на цьому не можна зупинятися, потрібно працювати, щоб грати за першу команду київського «Динамо»!