«Дорогі друзі, коментуючи новину про придбання Марлоса, багато хто з вас висловився про те, що Клуб має намір продати Косту або Бернарда і т.д. Хочу озвучити позицію Президента Клубу з даного питання: Клуб стоїть жорстко на тому, щоб зберегти повністю склад команди, а Марлос був придбаний для посилення складу, для підвищення конкуренції, а не для того, що Клуб має намір когось продати».