Родольфо: «Був шокований, коли дізнався, що «Динамо» зайняло четверте місце»

Динамо Київ 5 Липня, 11:33
Екс-гравець київського «Динамо» Родольфо в інтерв'ю програмі «Великий футбол» на каналі «Футбол 1», розповів, хто виграє бразильський Мундіаль.

Екс-гравець київського «Динамо» Родольфо в інтерв'ю програмі «Великий футбол» на каналі «Футбол 1», розповів, хто виграє бразильський Мундіаль.

- Мені здається, що турнір виграє збірна Бразилії. У фіналі нам попадеться аргентинська команда, в матчі з якою заб'є Давид Луїс і Неймар, а рахунок на табло буде 2-0.

Про «Динамо»

- Я був в шоці, коли дізнався, що київський клуб зайняв четверте місце в минулому сезоні. Коли я грав в «Динамо», максимум куди команда опускалася - це друге місце. Четвертими ми ніколи не були. Мені здається, що так не повинно бути.