Півзахисник збірної України Денис Дедечко в ефірі телеканалу «Футбол 1» поділився, з ким би з нинішніх учасників Чемпіонату Світу хотілося зіграти.
«
Хотілося б зіграти з Німеччиною та Бразилією. Там грають великі футболісти, і ці команди, взагалі дуже сильні. Є велике бажання подивитися себе на такому рівні. Тим більше, а чому б їх не обіграти? Коста-Рика може, чому б нам не спробувати? А от з Нідерландами не хотілося б зіткнутися».