«Аутсайдери мають менше кадрових і матеріальних ресурсів, тому вони і проведуть менше ігор. Велика кількість топ-матчів дозволить чемпіонату України рости.
За нашими підрахунками, рейтинг телевізійних трансляцій зросте на 20%, а відвідуваність на 34%. Якщо ми не приймемо новий формат, це перший крок до похорону чемпіонату України», -
сказав Палкін в розмові з редактором Tribuna.com Сергієм Болотниковим.
Також, за словами гендиректора «Шахтаря», всі бали, набрані командами на першому етапі, залишаться у другому. Це має зберегти інтригу в матчах першого етапу.
Крім того, Сергій Палкін зазначив, що питання про кількість команд, які покинуть чемпіонат за підсумками сезону, залишається поки відкритим - можливо, 13-а команда ще зіграє перехідні матчі з другим клубом першої ліги.