Колишній динамівець не буде грати в окупованому Криму

Динамо Київ 5 Липня, 20:07
25-річний футболіст ФК «Севастополь» Євген Новак став гравцем луцької «Волині».

Інформація про це з’явилася сьогодні на офіційному сайті волинян.

Нагадаємо, що Євген новак є вихованцем ДЮСШ «Динамо» (Київ), у системі команди «динамівців» Новак був із 2007 року. Виступав за резервні команди. Тривалий час був основним захисником, лідером та капітаном «Динамо-2».

Грав на позиції правого і центрального захисника, був капітаном команди. Всього за киян провів 113 матчів, забив 12 голів. В кінці червня 2012 року Новак став гравцем ФК «Севастополь», за який зіграв 32 матчі (1 гол).

Раніше футболіст вже висловлював свою позицію, щодо подій у Криму: «Я не готовий міняти паспорт. Я - українець! Чому я повинен щось міняти? Вважаю Крим частиною України», -

наголошував Євген Новак.