Максим Шацьких: «Мені ще грати і грати»

Футбол України 6 Липня, 08:54
Нападник ужгородської «Говерли» Максим Шацьких розповів про початок підготовки своєї команди до нового сезону, а також запевнив, що поки не замислюється про завершення професійної кар'єри.

Нападник ужгородської «Говерли» Максим Шацьких розповів про початок підготовки своєї команди до нового сезону, а також запевнив, що поки не замислюється про завершення професійної кар'єри.

«З самого початку збору «Говерли» перебуваю в Ужгороді, в тренувальному таборі команди. Двічі на день проводимо заняття. Працюємо, як звичайно. Поки що наш колектив виконує рутинну роботу. Ми не проводили навіть «двохсторонки». Однак знаю, що найближчим часом проведемо три-чотири контрольні поєдинки», - цитує Шацьких dynamo.kiev.ua посилаючись на газету «КОМАНДА».

«Заборгованість по зарплаті? Приємного в такому положенні справ, звичайно, мало. Керівництво клубу обіцяло незабаром щось погасити... Але ж обстановка в українському футболі зараз непроста. Ми це розуміємо і намагаємося професійно виконувати свої обов'язки.

Що стосується мене особисто, то я почуваю себе відмінно. Мені ще грати і грати... Принаймні, тренер мною задоволений».