«ФІФА теж винна в тому, що футболісти отримують травми, тому що закриває очі на фоли на цьому турнірі. Я помітив, що в багатьох матчах навмисні порушення ігноруються суддями. Я зустрічався з головою суддівського департаменту ФІФА Массімо Бузаккою. Він сказав, що це робиться з метою не зіпсувати видовище. А гравці цим зловживають», - наводить слова Зіко у своїй колонці в Guardian