Олег Венглинський: «Донесли до хлопців, що динамівці завжди грають до кінця, динамівці ніколи не здаються, навіть коли тяжко - динамівці домагаються результату»

Динамо Київ 6 Липня, 15:38
Старший тренер «Динамо» U-17 Олег Венглинський після тріумфу своїх підопічних у чемпіонаті України дав коментар стосовно перебігу фінального матчу та розповів про виховання з молоді справжніх динамівців.

Старший тренер «Динамо» U-17 Олег Венглинський після тріумфу своїх підопічних у чемпіонаті України, дав коментар стосовно перебігу фінального матчу та розповів про виховання з молоді справжніх динамівців.

- Загальні враження від фінального матчу фінальному матчі ДЮФЛУ (U-17) проти «Карпат».

- Безумовно, супер-матч, супер-фінал. Так і має бути. Побачили інтригу, видалення, думаю, вболівальникам гра сподобалась. Знали, що будемо грати з сильною командою. Зрозуміло, чому вони вийшли у фінал. Тому гра видалась важкою. Дякую хлопцям, що вони вистояли. За те, що навіть переступили через себе і вирвали такий тяжкий матч.

- Звертає увагу індивідуальна майстерність деяких виконавців, особливо авторів голів.

- Забили, не побоюсь цього слова, шедевральні м’ячі. Такі м’ячі рідко побачиш навіть у професіональному футболі. Це говорить про те, що ці хлопці готові до того, щоб підвищитись у класі, ці хлопці заслуговують того, щоб поповнити ряди команд U-19, дублюючого складу. Та я сподіваюсь, що це вже буде майбутній резерв для першої команди «Динамо» Київ.

- Маючи солідний гандикап у рахунку після першого тайму, ви ледь не розгубили його у другому, що відбулось після перерви? Розконцентрація або втома?

- Ми нічого не віддавали. Установка на гру була не віддати ані сантиметру поля супернику. Хлопці як могли виконували це завдання. Повторюсь, що «Карпати» - сильна, хороша та граюча команда. Тому нам прийшлося так важко. До того ж ця черга травм, яка рухнула на нас, ця втома – вони не могли не сказатися, тому хлопці і підсіли. Тому честь і хвала хлопцям за те, що витримали цей темп, витримали напруження - було непросто. Найголовніше, що сьогоднішня гра показала мені як тренеру те, що у нас є резерв. Підростає достойна зміна, щоб поповнити ряди першої команди. Сьогодні я побачив «нашу» динамівську гру, все найкраще, що було у мої часи. Зараз у нас є продовжувачі, які це показали. Відрадно бачити той факт, що «Динамо» було, є і буде, і що є продовжувачі, які понесуть цей стяг з гордо піднятою головою, а ми як колишні футболісти, а нині тренери, спробуємо зробити усе можливе, щоб вони з честю несли цей стяг.

- Розуміємо, що ви уходите від прізвищ, але останні дві зустрічі вказують, що Костишин молодший - ваш «джокер»?

- Безумовно, я дуже радий і хотів би висловити слова вдячності Руслану і усій команді за те, що показали свої найкращі якості. Думаю, для Руслана це хороший знак і він достойний поповнити ряди U-19. Думаю, що тренери бачили футбол, звернуть на нього увагу. Якщо чесно, не хотів би переходити на персоналії, тому що перемагає команда. Вся команда – молодці. Як не крути, творці перемоги на полі це футболісти, ми їх тільки направляємо та допомагаємо. Тому, повторюсь, на полі була саме команда, команда київського «Динамо». Ми з самого початку націлювали хлопців перемогти у всіх п’яти матчах. Нам з тренерським штабом, з Олександром Радченком, вдалося достукатися до хлопців, донести, що динамівці завжди грають до кінця, динамівці ніколи не здаються, навіть коли тяжко - динамівці домагаються результату. Тому велике спасибі хлопцям.

- У останні 15 хвилин був видалений тренер «Карпат», а згодом гравець «Динамо», потім пішли жовті картки і так звані «футбольні хитрощі».

- Ви знаєте, є чудове прислів’я: «на війні всі засоби та методі підходять», тому, безумовно, це маленькі хитрощі. Це говорить про те, що команда навчена, навіть у такі важкі моменти цейтноту часу та прийняття рішень, хлопці міркують, навіть, можливо, не в той бік. Але для результату, я думаю, що можна вдатися до футбольних хитрощів.

- Цю команду випускників «Динамо» U-17 ви будете, напевно, всіх рекомендувати у команду U-19, адже хлопці заслужили. Але, як ви думаєте, хто найбільш близький до «підвищення»?

- Фактично вся команда переходить у U-19, були хлопці які висіли під питанням, наприклад той же Костишин, але своєю грою він заслужив перейти у U-19. Вважаю, що вся команда – чемпіони, це основа та опора, тому викреслювати когось ми не маємо права.

- Як прокоментуєте епізод, коли Воробець після третього м’яча у ворота «Карпат» підбіг до їх тренера?

- Він побіг не до тренера «Карпат», а до уболівальників і показав їм емблему «Динамо», показуючи свою відданість команді.

Відео: video.fcdynamo.kiev.ua

Автор фото: Валентин Васильковський