Олександр Головко: Коста-Ріка грала в кращих традиціях київського «Динамо»

Динамо Київ 6 Липня, 17:08
Колишній гравець київського «Динамо» і збірної України, експерт телеканалів «Футбол 1» і «Футбол 2» Олександр Головко в ефірі програми «Оле, Мундіаль!» провів аналогію між грою збірною Коста-Ріки на цьому Чемпіонаті Світу і київського «Динамо» 90-х років.

- Коста-Ріка – краща команда турніру за вмінням діяти без м’яча. Так як команда грала в обороні, це в кращих традиціях нашого київського «Динамо» 90-х років. Команда тоді діяла дуже уважно, дослуховувалась до того, що каже тренер і були виконавці, які могли вдало зіграти на заключній фазі. Сьогодні знову ж таки будемо говорити про воротаря латиноамериканців, він робив чудо протягом усіх 120 хвилин. Цей матч ще раз підтверджує думку, що цей чемпіонат – чемпіонат голкіперів. Костаріканці вийшли на матч дещо розслабленими, адже вони досягли вже дуже багато як для себе. Я думаю, цей результат залишиться пам’ятним для них на багато років. З Нідерландами вони вже грали з почуттям виконаного обов’язку. У них все співпало, хороша цікава команда, розумний тренер. Навряд у них була супермотивація на цю гру.