Максим Калініченко: «Я був хохлом, я ним і буду»

Футбол України 7 Липня, 07:29
Саме так колишній півзахисник «Таврії» Максим Калініченко відреагував на невдоволені коментарі в Instagram на підпис «Слава Україні» під фото.

«Відписуйтесь від мене, хто хоче! І якщо хтось тут заговорить про політику - відразу в топку! І якщо хтось мені скаже погано про українців, які воюють за свою країну, або про росіян, які погано відгукуються про Україну... І українці, які так само про нормальних росіян висловляться, теж туди ж.

Я залишився такою людиною, яким був! Я, яким був, таким і залишився! Я був хохлом, ним і буду! А всім «іншим» в інші розділи.

Так насрано-то, походу, у вас! Якщо ви думаєте, що я на стільки примітивний, щоб сперечатися з усіма Богом скривдженими і стомленими сонцем, то просто відписуйтеся, не напружуйтеся».