«Шахтар» може грати матчі Ліги чемпіонів у Львові

Футбол України 7 Липня, 09:10
Донецький «Шахтар» розглядає можливість проведення матчів Ліги чемпіонів у Львові.

Керівництво гірників вже контактувало з представниками «Арени Львів» на предмет можливих виступів на стадіоні, повідомляє твіттер газети «Спортивка». Крім того, генеральний директор донецького клубу Сергій Палкін вже цікавився базою в Винниках.



Єдиним негативним чинником на шляху до можливого переїзду на західну Україну є можлива негативна реакція жителів східної України.