Керівництво гірників вже контактувало з представниками «Арени Львів» на предмет можливих виступів на стадіоні, повідомляє твіттер газети «Спортивка». Крім того, генеральний директор донецького клубу Сергій Палкін вже цікавився базою в Винниках.
Єдиним негативним чинником на шляху до можливого переїзду на західну Україну є можлива негативна реакція жителів східної України.