Півзахисник київського «Динамо»
(
U
-17)
Денис Костишин в інтерв’ю 1927.com.ua підбив підсумки виступів своєї команди та поділився очікуваннями на майбутнє.
– Була дуже важка гра, в принципі у нас з «Карпатами» завжди важкі матчі виходять. Але добре, що перемогли. Ми дуже сильно хотіли цього.
– Підбий підсумки сезону. На скільки було виконано завдання тренерського штабу?
– Був дуже важкий сезон, але ми досягли максимального результату. Я вважаю, що завдання тренера було виконано на 100%, адже у нас було завдання стати чемпіонами і ми його виконали.
– Шлях від початку турніру та до самого фіналу ви пройшли дуже впевнено та без особливих труднощів. Не знайшлося команди, яка б змогла вам гідно протистояти?
– З кожною командою було дуже важко грати. Кожен суперник був по своєму сильний, але цього року «футбольний фарт» був за нами.
– Поєдинок з якою командою тобі найбільше запам’ятався, та з яким суперником було найважче грати?
– Найбільше запам'яталася перша гра в групі з «Карпатами», вона і була найважча для нас.
– З «Карпатами» ви грали у першому турі фінальної частини і також перемогли 3-2. Яка гра видалась важчою?
– Я вважаю, що обидва матчі були дуже важкими для нас. «Карпати» - сильний суперник, але удача була на нашому боці.
– Ти граєш під 10 номером. Перейняв від батька, чи просто 10 номер подобається? Можливо, це сімейна традиція Костишиних?
– Спочатку взяв я його, тому що під ним грав батько. А зараз це переросло вже в традицію, так як молодший брат теж грає під цим номером.
– З нового сезону будеш виступати за молодіжний склад - це новий рівень, більша відповідальність. Готовий до важкої праці та конкуренції?
– У футболі завжди буде присутня конкуренція і завжди потрібно тренуватися і доводити, тому я готовий до всього.
Розмовляв –
Станіслав Романов