Динамівці Сергій Чоботенко та Юрій Воробець, після фінального матчу серед команд U-17, у якому «Динамо» перемогло «Карпати», відповіли на запитання журналістів.
Сергій Чоботенко
- Хороший матч, відверто кажучи. Команда хороша, швидка, масивна. Нас попереджали, що буде бій і хто його виграє, той переможе у грі. Ми вже у першому таймі відкрили рахунок, а потім трошки розслабилися під другий тайм і нам забили безглузді голи. Але наша команда повинна пишатися своїм результатом.
- У другому таймі збій стався через те, що ви рано повірили у перемогу?
- Ми трохи підсіли. Деякі наші гравці виступають за U-19, U-21, а вже кінець сезону - фон втоми вже присутній.
Юрій Воробець
- Це була остання гра, вже майже не було сил. Треба було зібратися і до останнього відіграти цей матч, ми це змогли, і ми перемогли.
- Індивідуальна майстерність авторів голів просто порадувала. Що б ти сказав про свій гол, як прийняв таке рішення? Чому саме так пробив?
- Нам тренер сказав на установці, щоб було більше ударів з середини поля, і так вийшло, що я прийняв і другим дотиком вдарив по воротах. А там вже залетів, так залетів. Виграли ми 3-2.
Фінал був для мене дуже принциповий, бо я раніше грав в «Карпатах». Коли я покидав цю команду, тренер мені вказав на емблему і сказав: «Якщо ти не хочеш захищати ці біло-зелені кольори, можеш переходити до іншого клубу». Я перейшов, налаштовувався на цю гру, забив сьогодні у фіналі і довів йому,
- розповів Воробець ДК WebTV.