Хорватський футболіст провів у складі «гірників» 4 роки. Залишаючи «Шахтар», нападник надіслав у клуб зворушливий лист з проханням розмістити його на офіційному сайті клубу.
«Для мене було великою честю представляти такий фантастичний клуб. Я пишаюся тим, що був частиною команди, яка за час моєї присутності чотири рази ставала чемпіоном країни. І я хотів би скористатися нагодою і подякувати людям, які відіграли особливу роль у моєму житті. Насамперед, президента Ахметова за надані мені можливості і за віру в мій талант. Пана Луческу, який направляв мене, давав мені шанс грати і вигравати з такою чудовою групою футболістів. Усіх моїх партнерів по команді, особливо нашого капітана Дарійо. Його дружба і постійна самовіддача на полі і поза ним будуть завжди дуже багато для мене значити. Нарешті, найголовніше - уболівальників. Я завжди відчував і цінував вашу підтримку. Завдяки вам з першої хвилини мого дебютного матчу я відчував себе одним із членів сім'ї «Шахтаря». І за це я завжди буду вдячний. Мені дуже сподобався мій період в Донецьку. І я бажаю тільки найкращого клубу і країні. З теплими побажаннями, Едуардо»
Довідка:
Усього за «Шахтар» провів 113 ігор, забив 36 м'ячів, які по турнірах розподілилися наступним чином:
Чемпіонати України - 81 гра, 24 голи
Кубок України - 13 ігор, 8 голів
Суперкубок України - 1 гра
Єврокубки - 18 ігор, 4 голи
У складі «Шахтаря» - чотириразовий чемпіон України (2011, 2012, 2013 і 2014 років), триразовий володар Кубка країни (2011, 2012 і 2013 років) і володар Суперкубка України (2012 року).