«Все в порядку. Моя травма вже в минулому. За мною приглядали спеціалісти академії Клефонтен. Також, я тренувався з особистим тренером, адже не хотів відставати від партнерів по команді. Я повернувся в хорошій фізичній формі, хоча все ще є над чим працювати. Всі посміхалися, всі раді бачити мене. Я щасливий знову повернутися в «Динамо».
Тремулінас: «Всі посміхалися, всі раді бачити мене»
Захисник київського «Динамо» Бенуа Тремулінас прокоментував для clicanoo.re своє повернення в стан «біло-синіх».