Як розповів глава медичного департаменту ФІФА Іржі Дворжак, всього аналізи крові і сечі були взяті у 736 футболістів. Всі дослідження проходили у Швейцарії в лабораторії Всесвітнього антидопінгового агентства. Відзначається, що 777 проб були взяті в період з 1 березня по 11 червня, і ще 232 - вже безпосередньо під час турніру.
«Ми не знайшли будь-яких заборонених речовин ні до, ні під час змагань», - цитує Дворжака sport-express.ru, посилаючись The Guardian.