Марко Рубен вперше зіграв за «Тигрес»

Динамо Київ 8 Липня, 11:27
Орендований київським «Динамо» мексиканському клубу «Тигрес» аргентинський форвард Марко Рубен вперше зіграв за свій новий клуб.

У товариському матчі проти бразильського «Крузейро» (0:2) він провів на полі 73 хвилини.

«Я почував себе добре фізично. Ігрова практика потрібна, і я сподіваюся швидко пройти період адаптації», -

цитує Рубена

fcdynamo.kiev.ua із посиланням на mediotiempo.com.