«Після першого тайму ми були дуже розгубленими. Мушу визнати, що перший пропущений м’яч на моїй совісті.
Зараз складно пояснити те, що сталося. Наша мрія завершилась не так, як ми на те сподівались. Вибачте нас за це.
В житті я навчився бути чоловіком в будь-який час. Я не буду ухилятися від будь-якої критики і прийму всі удари з честю. Одного разу я зроблю бразильських вболівальників щасливими».