Дворазовий Чемпіон світу у складі збірної Бразилії Кафу, сказав, що його вигнали з роздягальні національної команди після поразки бразильців у матчі 1/2 фіналу ЧС-2014 від Німеччини (1:7).
За словами ветерана, він усього лише хотів втішити футболістів.
«Президент Марін сказав, що не хоче бачити ніяких сторонніх у роздягальні. Я сказав, що не чужий. Мені хотілося підтримати хлопців, втішити їх, і більше нічого. Я був здивований, коли мене буквально вигнали з роздягальні. Я знаю, що така поразка на чемпіонаті світу - подібне відбувалося зі мною в 1998 році. Я знав, що команду потрібно заспокоїти, хотілося обійняти Сколарі і Карлоса Алберту Паррейру. Я не збирався піаритися - мені це не потрібно», - цитує Кафу sport-express.ru посилаючись на ESPN.