Україна, Росія і Голландія втратять одного представника країни в Лізі Європи з 2015/2016 сезону

Динамо Київ 9 Липня, 15:22
В УЄФА відбулися зміни формату єврокубкових турнірів.

В УЄФА відбулися зміни формату єврокубкових турнірів

З сезону 2015/2016 Україну в єврокубках буде представляти п'ять команд, замість шести. Це сталося через те, що в УЄФА вирішили обмежити максимальну кількість команд з однієї країни в Лізі Європи до трьох клубів,

повідомляє

sport.ua.





Втратили по одному представнику команди, що займають у рейтингу УЄФА 7-9 позиції (Україна, Росія, Голландія).



Також з наступного сезону чемпіон Ліги Європи потрапить в груповий етап Ліги чемпіонів. Поправки стосуються найближчих трьох єврокубкових сезонів 2015/16 - 2017/18.



Нагадаємо, в нинішньому сезоні в Лізі Європи від України буде брати участь «Металіст», «Динамо», «Чорноморець» і «Зоря», яка кваліфікувалася замість донецького «Металурга».