Олександр Хацкевич: «Граємо на тлі навантажень»

Динамо Київ 9 Липня, 19:15
Старший тренер «Динамо-2» поділився враженнями від першої контрольної гри своїх підопічних з юнацькою збірною України, складеної з футболістів 1995-го р.н.

- Спеціально до матчів ми не готуємося, а граємо на тлі навантажень. Сьогодні була експериментальна лінія захисту і нападу. Є хлопці на перегляді. У першому таймі мали місце невпевненість у грі в обороні плюс невпевнені дії воротаря. Але моменти ми створюємо, причому, стовідсоткові, але реалізація залишає бажати кращого. А по руху всі 90 хвилин хлопці навіть на тлі навантажень виглядали добре. Зрозуміло, що у збірної команда молодше, але все одно наші гравці витримали. Через фон втоми присутній технічний брак, але в цілому, по організації гри є хороші моменти, незважаючи на те, що було багато нових хлопців. Тож, розуміння того, що ми хочемо бачити, є.

- Вам менше сподобався перший тайм?

- Швидше, не дуже сподобалася гра при стандартних положеннях. Начебто, ми вже й налагодили гру в другій частині чемпіонату, але, незважаючи на ростові дані наших футболістів, у нас були проблеми при стандартних положеннях. Воротар повинен керувати захисниками і бути господарем хоча б свого воротарського майданчуику не кажучи вже про штрафний. Правда Мирослав Бонь також довго не грав і здійснював сьогодні помилки. Хоча в ігровому ритмі товариського поєдинку слід себе почувати впевненіше.

- На першу гру зі збірною України U-19 ви виставили умовно другий склад?

- Ми виходили з того, які у нас є футболісти на позиції. Увечері на поле вийдуть, можливо, більш зіграні хлопці, які у нас грають вже протягом двох років. У цьому ж матчі хотілося подивитися це поєднання в захисті. Тим більше, що Діма Рижук і Віталік Ягодінскіс, швидше за все, підуть в оренду, і їх не буде. Тому, так, ввечері на поле вийде більш наближений до основи склад. Але до початку чемпіонату ще більше двох тижнів, тож, у всіх є можливість проявити себе.

- Коли у вас наступний контрольний поєдинок?

- 14-го липня ми граємо з чернігівською «Десною» у себе на базі в 17.00 або 18.00.