«Діма Рижук і Віталійс Ягодінскіс, швидше за все, підуть в оренду, і їх не буде. До початку чемпіонату ще більше двох тижнів, так що у всіх є можливість проявити себе»,
- сказав головний тренер «Динамо-2» Олександр Хацкевич.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
«Діма Рижук і Віталійс Ягодінскіс, швидше за все, підуть в оренду, і їх не буде. До початку чемпіонату ще більше двох тижнів, так що у всіх є можливість проявити себе»,
- сказав головний тренер «Динамо-2» Олександр Хацкевич.