Уеслі Снайдер: «Ненавиджу післяматчеві пенальті»

Світовий футбол 10 Липня, 10:08
Півзахисник збірної Голландії Уеслі Снейдер прокоментував поразку своєї команди від Аргентини у півфіналі ЧС-2014.

«Зараз нам дуже важко. Я думаю, ми заслуговували більшого. Можливо, ми повинні були вирішити результат цієї гри раніше. Я думаю, пенальті хотіла тільки одна команда - Аргентина.

Це дійсно боляче, але це футбол. Я повинен взяти відповідальність на себе. Можу сказати, що ненавиджу післяматчеві пенальті », -

цитує Снайдера

sports.ru.