«Що стосується «новини» про те, що Україна в сезоні - 2015/16 буде представлена в Лізі Європи лише трьома командами (як Нідерланди і Росія). Рішення про це було прийнято на виконкомі УЄФА в Лондоні - увага! - 24 травня 2013 , так що у нас була можливість підготуватися, зокрема, зрозуміти, що розбиття команд на другому етапі чемпіонату з формулою 4 - 4 - 6 (затверджено сьогодні, клуби проголосували) багато в чому позбавляється сенсу - п'яте місце стає єврокубковим, тільки якщо Кубок виграє хтось з першої четвірки. Так за що буде воювати «середня» четвірка? Боюся, що цим питанням просто ніхто не задавався», - цитує Артема Франкова matchday.ua.