В мережі інтернет з’явилося відео, яке анонсує матч «Динамо» та «Шахтаря» за Суперкубок країни.
Нагадаємо, що гра відбудеться 22 липня о 21:00.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
В мережі інтернет з’явилося відео, яке анонсує матч «Динамо» та «Шахтаря» за Суперкубок країни.
Нагадаємо, що гра відбудеться 22 липня о 21:00.