У п'ятницю, 11 липня, в австрійському містечку Вьоргль відбудеться контрольний матч між «Динамо» та «Андерлехтом». Дьємерсі з нетерпінням чекає на зустріч з екс-партнерами.
- «Андерлехт» зараз представляє з себе молоду, добре зіграну та згуртовану команду. Її склад нещодавно покинуло троє гравців. Торік клуб став чемпіоном Бельгії, показував якісний футбол. Знаю, що мій співвітчизник і хороший товариш Мбембе не прийме участь у матчі через травму. Але це не послабить «Андерлехт», в їх складі завжди знайдеться молодий гравець, що вміє замінити вибувшого. Я спілкуюся з деякими гравцям свого колишнього клубу, але про їх підготовку детальною інформацією не володію. Знаю, що вони проводять контрольні матчі, у двох перемогли і в одному зіграли внічию. Це буде цікава гра, корисна для обох команд.
Дьємерсі МбоканіІ: «З «Андерлехтом» буде гра, корисна для обох команд»
Нападник Дьємерсі Мбокані до переходу в «Динамо» провів за бельгійський «Андерлехт» три сезони, заслуживши європейське визнання та славу бомбардира.