Новий формат чемпіонату України підтримали 8 клубів

Динамо Київ 11 Липня, 05:55
Як повідомлялося, майбутній чемпіонат України, який візьме старт вже 26 липня, пройде за новим форматом «4+4+6», в два етапи.

Після звичайного двоколового турніру (26 турів) команди Прем'єр-ліги будуть розбиті на три групи: з 1-го по 4-е місце (поведуть боротьбу за чемпіонство і путівки в Лігу чемпіонів), з 5-го по 8-е і з 9-го по 14-е (за збереження місця у Прем'єр-лізі).

З ініціативою провести чемпіонат України в такому форматі виступив донецький «Шахтар». За інформацією газети «КОМАНДА», за таку схему першості проголосували 8 клубів Прем'єр-ліги. Ще п'ять колективів віддали свої голоси за звичайну схему першості: 26 турів - і крапка.

Нарешті, один клуб скористався пропозицією ПЛ надіслати свій варіант, але зробив це буквально днями, чим суттєво ускладнив процедуру подальшого голосування. Особлива думка існує у представників «Карпат», які так сильно переживають за розвиток вітчизняного футболу, що надсилають свій проект в ситуації, коли пора вже проводити жеребкування календаря...