Михайло Фоменко: «Новий формат чемпіонату України? Поживемо - побачимо»

Динамо Київ 11 Липня, 08:11
Головний тренер збірної України Михайло Фоменко поділився своєю думкою щодо нового формату чемпіонату України.

«Ми змушені відштовхуватися від того, що відбувається в нашому житті і в футболі зокрема. Одна справа, коли є можливість сформувати прем'єр-лігу з 16-18 або навіть 20 команд, а ми робимо 12-14. Зовсім інша - виходити з нинішніх реалій.

Другий етап чемпіонату, який планується проводити в трьох групах, зайвим мені не здається. А взагалі-то, поживемо - побачимо. Тільки практика зможе дати реалістичну відповідь на це питання. Поки ж ФФУ та Прем'єр-ліга відштовхуються від того, що ми маємо на сьогоднішній день», - цитує Фоменка «СЕ в Україні».