Ігор Кульчицький: "Грати у відкритий футбол проти "Динамо" – не можна"

Динамо Київ 22 Вересня, 11:48
Ветеран вітчизняного футболу Ігор Кульчицький після матчу «Карпати» - «Шахтар» поділився з виданням «Галичина спортивна» своїм прогнозом та баченням матчу «Динамо» - «Карпати».

Ветеран вітчизняного футболу Ігор Кульчицький  після матчу «Карпати» - «Шахтар» поділився з виданням «Галичина спортивна» своїм прогнозом та баченням матчу «Динамо» - «Карпати».

– «Динамо» – кваліфікована команда, вона має хороших гравців. Ну «Металісту» програли, бо останній дуже добре виглядає у цьому сезоні. «Карпатам» треба дуже добре подумати, як грати, яку тактику застосувати. Грати у відкритий футбол проти «Динамо» не можна. Перед матчем із «Шахтарем» вони це передбачили, тому й виграли. Але варто звернути увагу, що один гравець чи то з «Шахтаря», чи то з «Динамо» коштує стільки ж, як ціла наша львівська команда.