Новачок Прем'єр-ліги визначився з містом, в якому буде проводити свої домашні матчі в чемпіонаті 2014/2015 років.
Як розповів MatchDay головний тренер «Олімпіка» Роман Санжар, базуватися команда буде у Києві. Тренувальною резиденцією донеччан повинна стати база «Княжа», розташована у Щасливому, а домашньою ареною - стадіон навчально-тренувального комплексу імені Віктора Баннікова.
«Сподіваюся, наш переїзд до Києва - міра виключно тимчасова, і в рідний Донецьк ми повернемося в самий найближчий час», - резюмував наставник дебютанта УПЛ.
На базі «Княжа» футболісти «Олімпіка», до слова, вже почали свій заключний передсезонний збір. Спочатку тренерський штаб колективу розглядав місцем проведення збору не тільки столицю, а й Запоріжжя, а також Харків. Проте київські умови здалися «Олімпіку» найбільш сприятливими.
У рамках підготовки донеччани мають намір провести ряд контрольних спарингів. Втім, поки є лише домовленість з «Оболонню-Бровар». Матч з «пивоварами» запланований на 19 липня. З іншими спаринг-партнерами Санжар сподівається домовитися вже безпосередньо на місці, у Києві.