Сергій Ребров: «Цей матч показав, що у нас є потенціал». ВІДЕО

Динамо Київ 12 Липня, 07:19
Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров прокоментував для «Динамо» веб-ТБ» поразку своїх підопічних в спаринговому матчі проти бельгійського «Андерлехта».

Була важка гра, хороший суперник. Ми отримали хорошу інформацію. Хлопці на полі старалися, створювали моменти, але були проблеми в захисті. Будемо на розборі матчу показувати ці моменти гравцям. Але по віддачі або бажанню грати до них претензій немає. Думаю, що та кількість моментів, котру ми створили - це те, що нам і потрібно. Це стосується і тієї кількості відборів, які ми робили на чужій половині поля. Сподіваюся, в наступних матчах ми виправимо ці помилки.

- Пропущені голи - наслідок втоми команди. Було виконано великий обсяг тренувальної роботи за останні два дні?

- Я думаю, що і «Андерлехт» теж втомленим був. Наші пропущені голи - наслідок індивідуальних помилок. Будемо розбирати ці моменти, адже подібне вже не вперше повторюється. Потрібно розмовляти з нашими захисниками. Для того ми і проводимо подібні матчі, щоб виявити всі ці помилки і попрацювати над ними.

Цей матч показав, що у нас є потенціал. Незважаючи на поразку, думаю, хлопці показали і хорошу самовіддачу, і видовищний футбол. На жаль, були помилки в обороні, але я не можу дорікнути хлопцям у відсутності бажання або самовіддачі.

- У «Динамо» була установка грати першим номером в цьому матчі?

- Ми стали так грати, так як «Андерлехт» відійшов на свою половину поля. Нам, напевно, це було на руку, адже в чемпіонаті України багато команд грають проти «Динамо» саме так. Ми хлопцям так в перерві і сказали: цей матч - хороше тренування перед поєдинками Прем'єр-ліги. Це був хороший спаринг. До слова, це «Андерлехт», напевно, обрав таку тактику, а не ми.

- Кравець зараз грає фактично в кожному матчі. Як Ви можете оцінити його дії на полі?

- Я завжди говорив, що Кравець - професіонал, який завжди бореться до останнього і старається. Сьогодні він це підтвердив. Були у нього моменти, але, на жаль, він їх не реалізував. Але у нього сьогодні, як і завжди, була націленість на ворота, він хотів забити гол.

- Сьогодні футболісти провели на полі різну кількість часу. Це через те, що у кожного різна ступінь готовності до матчів на даному етапі?

- Ні. У нас зараз п'ять ігор буде, тому потрібно правильно розподілити навантаження для кожного з футболістів. У нас зараз в команді 24 людини. У наступній грі, можливо, більше часу буде надано тим, хто сьогодні вийшов у другому таймі.