Марокканський півзахисник київського «Динамо» Юнес Беланда в інтерв’ю «Динамо» веб-ТБ» запевняє, що завданням на матч була не перемога, а досягнення загального ігрового рівня та згуртованості команди.
«Ми вступаємо в серйозний відрізок підготовки до сезону, тому що вже зовсім незабаром розпочнуться матчі чемпіонату України, а потім і поєдинки в Лізі Європи. У цих турнірах суперники будуть приблизно такого ж рівня, як «Андерлехт». Тому сьогодні був відмінний спаринг для нас.
Поки нам ще дещо складно демонструвати результативну гру, але сьогодні установка була працювати, перш за все, над тактикою, технікою і фізикою, оскільки у всіх нас недавно була відпустка, і зараз важливо повернути втрачені кондиції.
Вже в наступних матчах ми будемо підвищувати свій рівень, а сьогоднішній спаринг був, можна сказати, більше для розігріву, для набору форми. Так що завдання перед нами сьогодні було грати не стільки на рахунок, скільки на вироблення техніки, фізики та тактики.
З самого початку матчу ми грали першим номером, домінували. Так, допустили кілька індивідуальних помилок в обороні, якими, на жаль, скористався суперник. Рахунок 0:2 по ходу зустрічі нас не збентежив, ми продовжували грати нормально. Якби Ярмоленко реалізував пенальті, то, впевнений, ми б уникнули поразки. Але, повторюся, рахунок сьогодні не був найголовнішим для нас, це не було нашою метою. Зараз для нас найважливіше - це згуртованість команди і досягнення загального ігрового рівня, для того, щоб успішно розпочати чемпіонат України».