Марко Рубен розгромлений з «Тигресом» в 1-му матчі Суперкубка Мексики

Динамо Київ 12 Липня, 11:30
Орендований київським «Динамо» мексиканському «Тигресу» аргентинський форвард Марко Рубен разом зі своїм новим клубом поступився в першому матчі Суперкубка Мексики «Морелії».

Орендований київським «Динамо» мексиканському «Тигресу» аргентинський форвард Марко Рубен разом зі своїм новим клубом поступився в першому матчі Суперкубка Мексики «Морелії» - 4:1.

У цьому протистоянні мексиканські клуби розігрують між переможцями Апертури

(1-а частина чемпіонату)

і Клаусури

(2-а частина чемпіонату)

місце в майбутньому Кубку Лібертадорес.

Рубен провів на «Естадіо Генералісимус Морелос» всю гру, але так нічим і не зміг допомогти «тиграм» уникнути розгрому.

Гра-відповідь між суперниками відбудеться 13 липня.