Відомий коментатор Віктор Вацко у рамках конференції на matchday.ua поділився думками про можливі трансфери Андрія Ярмоленка і Євгена Коноплянки.
«
Європейські клуби, знаю, радісно потирають руки. Адже у Європі в таких ситуаціях гравців продають, розуміючи, що за рік втратять безкоштовно. Але ніхто із них не розуміє українських нюансів. Тому я майже на 100% впевнений, що «Дніпро», якщо не продасть Женю влітку, продовжить з ним контракт. Не виключаю, що на кращих для футболіста умовах. І Коноплянка погодиться ;)
Стосовно Ярмоленка. Якщо «Динамо» дійсно хоче за нього 30 мільйонів євро, то цей трансфер нереальний. Оскільки на даний момент жоден європейський клуб не знайде економічних підстав для витрати такої суми за футболіста, що не грає ні на ЧС, ні навіть в ЛЧ.
Я не дуже вірю спекуляціям, які розповсюджують в інтернеті з різноманітними коментарями різноманітних людей. Наскільки мені відомо, різноманітних авторизацій різноманітним агентам Андрій нароздавав, але ніхто нічого конкретного і серйозного йому досі не запропонував. А понаписувати про інтерес «Реала», «Барселони», «Челсі», «МЮ», «МанСіті», «Ювентуса», «Баварії», «ПСЖ», «Монако» тощо і розповсюдити це в інтернеті - дуже легко ;)
На мій погляд, і Коноплянці, і Ярмоленку необхідно їхати з України у топовий чемпіонат. У нашій УПЛ вони прогресувати вже не будуть. Тим більше, враховуючи наші нинішні реалії. Сподіваюсь, керівники «Дніпра» і «Динамо», не забуваючи, звісно, і про власну економіку, подумають також про майбутнє збірної України, розглядаючи трансферні пропозиції стосовно цих футболістів», - зазначив Віктор Вацко