«Я завжди говорив, що в російському та українському футболі дуже сильно розбалували молодих гравців. Вони не заслуговують таких грошей, спочатку зробіть собі ім'я. Левандовскі, який забивав чотири голи «Реалу», заробляв в «Боруссії» 1 або 1,5 млн євро. А у нас футболісти за 1,5 млн євро з ліжка не встануть. Я вважаю, що будь-який футболіст повинен хотіти прогресувати. А прогресувати, особливо у молодому віці, можна і потрібно в Європі: з хорошими тренерами і футболістами, граючи в найсильніших турнірах на заповнених стадіонах.», -
Цитує Вороніна «sovsport».