Джермейн Ленс: «Гордий бути голландцем»

Динамо Київ 13 Липня, 06:48
Голландський динамівець Джермейн Ленс прокоментував третє місце Нідерландів на ЧС-2014.

«Це було честю – стати частиною цього чемпіонату. Я пам’ятатиму цей момент все своє життя. Гордий бути голландцем», - пише Ленс на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.