Ван Гаал: «Це чудово, що ми використали всіх 23-ох гравців»

Світовий футбол 13 Липня, 08:01
Тренер збірної Голландії Луї ван Гаал зізнався, що йому було важко налаштувати команду на матч за третє місце, після поразки аргентинцям, проте, він задоволений самовіддачею гравців.

«Для нас це було непросто. Бразилія мала більше часу на підготовку. Ми могли б бути в фіналі. Наш дух впав після Аргентини. На щастя, ми змогли знову зібратися в єдине ціле.

Це чудово, що ми використали всіх 23-ох гравців. Футболісти хотіли, щоб Ворм вийшов у стартовому складі, але я сказав їм, що це не можливо, адже нам був потрібен старт з кращою 11-ою. При рахунку 2-0 я мав цілковиту впевненість, поставивши його в у ворота».