Королівський футбольний союз Нідерландів отримав 17,3 млн євро преміальних від ФІФА за участь своєї збірної на Чемпіонаті світу-2014, повідомляє gazeta.ru з посиланням на ELF Voetbal.
Ця сума перевищує витрати федерації на підготовку до Мундіалю.
У 2010 році федерація зазнала збитків у розмірі € 3 млн, хоча збірна привезла з турніру срібні медалі.
На цьогорічному Мундіалі Нідерланди посіли третє місце, в матчі за бронзу обігравши збірну Бразилії (3:0).